Baby Diary

Deníček
moderní maminky

Baby Diary je uživatelsky jednoduchá a velmi nápomocná aplikace určena pro všechny maminky s čerstvě narozeným nebo i starším dítětem. Deníček umožňuje zaznamenávat jednotlivá kojení, krmení z láhve, odsávání z prsu, příkrmy, výměny plenek a další aktivity. Tyto záznamy mohou být užitečné při komunikaci s Vašim pediatrem.

Pár nejlepších vychytávek z aplikace!

Zaznamenávání vícero druhů aktivit

Taky nesnášíte, když jste nuceni vyplňovat položky, které i tak nechcete sledovat? V naší aplikaci nic nemusíte! Můžete tak zaznamenávat pouze aktivity, které Vás zajímají.

Přehledy

Víte, kolikrát za den jste kojila? A počítala jste někdy, kolikrát do měsíce jste v noci kvůli tomu vstávala? Naše aplikace to počítá za Vás a Vám tak díky dennímu nebo měsíčnímu přehledu nic neunikne.

Milníky

Ráda byste věděla, kdy jste začala s prvním příkrmem nebo v kolika měsících se naučilo Vaše dítě chodit na nočník? Naše aplikace graficky znázorňuje významné milníky Vašeho dítěte.

Přepínání záznamů mezi více dětma

Máte vicerčata nebo dvě a více dětí za sebou a ráda byste zaznamenávala aktivity u každého dítěte zvlášť? Naše aplikace to umí!

Screenshoty
z aplikace

Proč zaznámy psát na papír, když s naší aplikací můžete mít přehledně vše u sebe v mobilu bez zmatků v hledání.

Vyberte si Váš program

Testovací verze

Free

  • Omezení na 10 záznamů
Premium verze

2$/ navždy

  • Neomezený počet záznamů

Stahujte zdarma na AppStore