Nutriční konzultace

Zaměření konzultace

  • Máte doma malého nejedlíka nebo naopak Otesánka a nevíte si rady s jeho jídelníčkem?
  • Potýkáte se s nějakou nemocí, která souvisí se stravou?
  • Potřebujete držet speciální dietu, ale nevíte si s ní rady?
  • Trápí vaše dítě neprospívání nebo se potýkáte doma s nadváhou/obezitou?
  • Máte problémy s těhotenskými neduhy nebo kojením?

Využijte online konzultaci!

Průběh konzultace

Konzultace probíhá ONLINE Vámi zvolenou formou – telefonicky, hlasovou zprávou nebo (ideálně) formou videohovoru přes některou Vám vyhovující aplikaci – what’s app, skype nebo fb messenger. Pokud jenom potřebujete odpovědět na pár dotazů přes mail, lze se na tom individuálně domluvit. Klasické konzultace pouze přes zprávy ale neposkytuji.

Konzultace probíhá vždy individuálně, a to podle toho, co konkrétně a v jakém rozsahu potřebujete řešit. Součástí je podrobný rozhovor, nutriční anamnéza s individuálním a praktickým návrhem řešení. Mojí snahou je pomoci klientovi k tomu, aby dosáhl svých nutričních cílů změnou jídelníčku/přístupu ke stravě, ne tím, že budu paušálně doporučovat doplňky stravy.

Pracuji důsledně, a tak pokud spolu budeme řešit zdravotní stav váš/dítěte, je dobré mít ke konzultaci přichystané lékařské zprávy (výsledky vyšetření, které souvisejí s výživovým problémem), v případě problémů s prospíváním dítěte nebo s nadváhou je dobré zjistit aktuální výšku (délku) a hmotnost, eventuálně vývoj v čase. V případě, že spolu budeme rozebírat jídelníček, doporučuji sepsat si 3-denní záznam stravy – o podrobnostech vás budu vždy informovat při objednávání.

Informace k platbě zasílám obratem po skončení konzultace – ne vždy je totiž nutná celá hodina nebo naopak se někdy konzultace i natáhne, a tak může být výsledná cena odlišná od původní. Z těchto důvodů nevyžaduji platbu předem. Platit lze pouze převodem na účet.

V ceně konzultace je možnost využití 3x mailové komunikace k dořešení problémů.