Vypracování stravovacího plánu

Zaměření konzultace

  • Trápí vás monotónnost jídelníčku, chybí vám inspirace?
  • Nevíte, co doma vařit a jak pokládat jídelníček vyváženě?
  • Musíte držet speciální dietu a nevíte si rady s jídelníčkem?
  • Máte doma nejedlíka a bojíte se, aby měl dostatek všech živin?

Objednejte se na 30 min. konzultaci a získejte stravovací plán

Průběh poradenství

Abych co nejpodrobněji zjistila, proč potřebujete využít tuto službu, potřebujeme si zavolat. Ideálně telefonicky nebo přes hlasovou zprávu. Využít přitom můžeme skype, fb messenger nebo what’s app.

Při hovoru rozebereme nutriční problém, stravovací návyky, zlozvyky i preference a potravinové averze a dohodneme se na podrobnostech individuálního stravovacího plánu. Není totiž smyslem psát jídelníček s postupy, které neovládáte nebo ve své kuchyni nevyužíváte nebo s potravinami, které nejíte nebo vám dělají špatně.

2 typy jídelníčku

  • Někdo potřebuje co nejvíce inspirace a nejvíce bude těžit z rámcového jídelníčku, kde najde spoustu tipů na jednotlivé chody. Tento jídelníček je vhodný pro ty, kterým chybí inspirace, motivace.
  • Jiný naopak potřebuje jídelníček co nejvíce konkrétní, i s vypracováním receptur. Tento jídelníček je na tvorbu časově náročnější, tudíž i dražší. Obvykle je vypracován na dobu 7 dní. Tento jídelníček je vhodný pro ty, kteří nevědí jak pokládat jídla v rámci dne při konkrétním dietologickém problému nebo se trápí s přípravou pokrmů.

Součástí každého stravovacího plánu jsou úvodní informace k jídelníčku (u rámcového jídelníčku např. jak si poskládat jednotlivé chody, tipy na konkrétní potraviny, výrobce nebo také jaké jsou nevhodné potraviny v daném věkovém období nebo na co si dát pozor při dané dietě).

Cena se odvíjí od typu a rozsahu jídelníčku. V ceně je možnost využití 30-minutové konzultace po zaslání jídelníčku.

Po domluvě lze vypracovat jídelníček v češtině nebo ve slovenštině.